Już w najbliższy piątek ostatni, wakacyjny koncert w ramach Fest Grania

Już w najbliższy piątek ostatni, wakacyjny koncert w ramach Fest Grania na plenerowej scenie Dworku!

Grają porywające koncerty zarówno w klubach, na festiwalach oraz imprezach tanecznych a już w piątek zagrają na plenerowej scenie  Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki  📣 Zespół FLUE w bardzo sprytny sposób łączy klasyczne brzmienie z tym, co w muzyce nowe. Funk, disco, jazz, elementy rocka czy nawet downtempo, wszystko to spotka się i połączy w jeden świadomie nakierowany muzyczny strumień. Do zobaczenia w piątek o godzinie 20.00

Zespół Flue to połączenie czterech całkiem rożnych osobowości dające wybuchową mieszankę, której owocem jest autorski materiał, nawiązujący stylistycznie do muzyki lat 70/80 – brudny funk, jazz, hip hop, disco. Każdy koncert jest przygodą, która nigdy nie wygląda tak samo. Częste odejścia od form utworów, improwizacje czy też charakterystyczne brzmienie to element wspólnej pasji.

Połączenie instrumentów klawiszowych, basu, perkusji, padów perkusyjnych, gramofonów oraz samplera jest czymś pomiędzy oldschoolem a nowoczesnością.

Za cały bałagan odpowiadają Marcin Przeplasko a.k.a DJ Plash, Piotr Bolanowski, Grzegorz Sipiora oraz Damian Niewiński. Gościnnie na scenie usłyszymy Grzegorza Dowgiałło. Laureat Festiwalu Zaczarowanej Piosenki z 2007r., który koncertuje, komponuje, tworzy aranżacje, pokazuje to, co w muzyce jest najpiękniejsze – dzieli się z publicznością bogactwem swoich emocji.

Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki – scena plenerowa
31 sierpnia (piątek), godzina 20.00
Wstęp wolny!

 

Udostępnij