JAMIROQUAI wystąpi w Krakowie!

Jamiroquai, pionierzy gatunku future funk i autorzy najpopularniejszych piosenek XX wieku, takich jak „Virtual Insanity”, czy „Cosmic Girl” już niedługo zawitają do Polski! Kultowy zespół wystąpi 23 maja 2019 r. w TAURON Arena Kraków.

Uwielbiany przez rzesze fanów w Polsce i na świecie zespół został założony na początku lat 90 przez charyzmatycznego Jay Kaya. Zadebiutowali krążkiem „Emergency on Planet Earth” w 1993 roku, na zawsze odmieniając postrzeganie muzyki pop. To właśnie tym albumem do dziś inspirują się kolejne pokolenia podobnych gatunkowo artystów. Jedyne w swoim rodzaju koncerty Jamiroquai, podczas których na scenie towarzyszyli im m.in. Diana Ross czy Stevie Wonder, przeszły do historii jako jedne z największych wydarzeń swoich czasów. Zapoczątkowana w latach 90. fala popularności nie słabnie do dziś.

Jamiroquai na swoim koncie ma prestiżowe nagrody, takie jak Grammy czy Brit Awards, a ich albumy są znakomicie przyjmowane zarówno przez publiczność, jak i przez krytyków. W ciągu wielu lat swojej działalności scenicznej zespół sprzedał ponad 25 milionów albumów na całym świecie, zapisując się tym samym w Księdze rekordów Guinnessa jako autorzy najlepiej sprzedającego się albumu funk wszech czasów.

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin

23.05, przed koncertem Jamiroquai, wystąpi THE BLU MANTIC (MC) & THE SAINT (DJ).

Pochodzący z Francji The Saint wnosi do nocnego życia wyjątkową jakość dźwięku. Jego mix “Party Time” osadzony w klimatach house, zajął drugie miejsce na polskich listach przebojów. Grając z takimi artystami jak Purple Disco Machine czy Mousse T. , Saint buduje nietuzinkowy klimat deep-house’u i elektro-jazzu.

The SAINT wystąpi z The Blu Mantic, Mistrzem Świętej Ceremonii. Muzyk pochodzi z Teksasu, lecz przeniósł się do Nowego Jorku, gdzie kontynuował swoją pasję związaną z aktorstwem 
i przedstawieniami. Aktualnie mieszka w Warszawie. Gdy wchodzi na scenę, angażuje publiczność swoją charyzmą i urokiem osobistym. Połączenie The Saint i Blu Mantic pomoże Waszym duchom uwolnić się, przynosząc dobrą energię.

JAMIROQUAI

23 maja 2019 roku, godz. 20:00 (czwartek)

TAURON Arena Kraków, ul. Stanisława Lema 7, Kraków

Bilety w cenie: miejsca stojące: 269 zł (płyta); miejsca siedzące: 149 zł (strefa C), 229 zł (strefa B), 289 zł (strefa A), 899 zł (strefa VIP).

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtastewww.ebilet.pl oraz w sklepach sieci Empik i Media Markt.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Udostępnij