Płyta Nicki Minaj trafiła dzisiaj do sprzedaży!

Od dziś na półkach sklepów muzycznych można znaleźć najnowszy album Nicki Minaj zatytułowany „Queen”. Długo wyczekiwany krążek po swojej cyfrowej premierze, dziś dostępny jest już w sklepach na terenie całego kraju. Na płycie znajdują się utwory z legendami świata hip hopu, w tym: Eminem, The Weekend, Future czy Labrinth.

 

Fani Nicki Minaj zachwyceni! Płyta trafiła w gusta milionów. Artystka powróciła do korzeni, odchodząc od typowo popowych naleciałości. 19 kawałków, które finalnie znalazły się na płycie dowodzą, że tytuł albumu to absolutnie nie dzieło przypadku. Nicki Minaj powraca do gry z przytupem!

 

– Wydawałoby się, że zatytułowanie swojego albumu „Queen” jest dość ryzykownym krokiem i może on się zemścić, ale nie wtedy, gdy jesteś Nicki Minaj i wydajesz jeden z najlepszych albumów w swojej karierze. Raperka zrezygnowała tym razem z mocno komercyjnego, popowego brzmienia i postawiła na to, za co fani kochają ją najbardziej – świetne teksty, nieoczywiste bity i niepodrabialną charyzmę. Żeby tego było mało – Nicki zaprzęgła do współpracy całą plejadę gwiazd z Arianą Grande i Eminemem na czele. W czasach, w których nawet największe gwiazdy czują oddech konkurencji, Nicki może być spokojna, gdyż wciąż czuje go na plecach. Z prostego powodu – stoi na czele szeregu – podkreśla Piotr Grabarczyk (Grabari.pl)

 

Ku zaskoczeniu, na płycie nie znajdziemy „Barbie Thingz” co tylko udowadnia, że Nicki Minaj przestaje się bawić muzyką, odchodzi od infantylnych stylizacji i zajmuje się hip hopem na poważnie.

– Utwory, jakie finalnie znalazły się na „Queen”, dobitnie dowodzą, że zbicie Minaj z szachownicy kobiecego rapu może być wyjątkowo trudne – w swojej recenzji podkreśla portal Luvpop.

 

Konkurencja ma się czego obawiać, a polscy fani już wiedzą, czego spodziewać się na koncercie w Łodzi. Polska znalazła się na mapie trasy NickiHndrxx, wspólnego projektu Nicki Minaj i Future. Artyści przemienią Atlas Arenę na jeden dzień, 24 lutego, w królestwo hip-hopu. Bilety na to wydarzenie można nabywać poprzez strony bilety.imprezyprestige.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Tam też zdobędziecie najnowszy album Nicki Minaj. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM.

Więcej o koncertach w Krakowie

VI Festiwal Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarod... Biblioteka Polskiej Piosenki oraz Kamil Kowalski i Łukasz Krupa zapraszają wszystkich chętnych na koncert finałowy VI Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Pi...
PAUL McCARTNEY wystąpi w Krakowie Paul McCartney ogłosił, że nie może się już doczekać nadchodzącej trasy koncertowej „Freshen Up”, która rozpoczyna się we wrześniu w Kanadzie. Będz...
Niezwykłe świąteczne koncerty. „Zbigniew Preisner ... Polski kompozytor muzyki filmowej i teatralnej, znany ze współpracy m.in. z Krzysztofem Kieślowskim i Agnieszką Holland w styczniu 2019 roku poprowadz...
Nightwish w Krakowie: Rozkład jazdy Już 17 listopada Nightwish wystąpi w TAURON Arena Kraków. To polski przystanek na światowej trasie, w trakcie której grupa świętuje jubileusz dwudzies...
Udostępnij