40 LAT MINĘŁO… WIELKI JUBILEUSZ ZESPOŁU BAJM!

Cztery dekady działalności, setki koncertów i mnóstwo ponadczasowych hitów, wśród których trudno wskazać te najważniejsze, ponieważ każdy z nich na stałe zapisał się w historii polskiej muzyki. Grupa Bajm obchodzi w tym roku 40. rocznicę działalności i te wyjątkowe urodziny zamierza świętować wraz z fanami podczas jubileuszowej trasy koncertowej. 9 listopada 2018 roku zespół wystąpi w TAURON Arenie Kraków.

40. rocznica zobowiązuje i wymaga odpowiedniego świętowania, dlatego Bajm wyruszy w specjalną, jubileuszową trasę koncertową odwiedzając Kraków, Trójmiasto, Wrocław, Katowice, Toruń, Szczecin, Poznań, Łódź oraz Warszawę. Spektakularne multimedialne show przeniesie widzów w czasie do każdej z czterech dekad twórczości zespołu.

Wysłuchamy nie tylko największe hity, ale zobaczymy również archiwalne zdjęcia, filmy i wspomnienia sprzed lat. Ponadto, zespołowi na scenie towarzyszyć będzie orkiestra. Każdy z koncertów będzie zatem wyjątkowym emocjonalnym doświadczeniem, którego żaden z fanów zespołu nie może przegapić!

WARTO WIEDZIEĆ

Zespół Bajm wystąpi w TAURON Arenie Kraków 9 listopada 2018 roku (piątek) o godz. 19:30. Bramy zostaną otwarte o godz. 18:00.

Bilety od 79 zł są dostępne na stronie organizatora: www.followthestep.com, w bileteriach Biletomat.pl – bilety online, Eventim.pl, ebilet.pl i Going. oraz stacjonarnych punktach sprzedaży empik, MediaMarkt Polska i Saturn Polska.

Informacje o pakietach VIP TAURON Areny Kraków są dostępne TUTAJ.

Organizator: Follow The Step.

Strona zespołu: www.bajm.pl.

Regulamin imprezy: www.followthestep.com/regulamin

Udostępnij