Krakowski Teatr VARIETE zaprasza na koncerty

W kwietniu Krakowski Teatr VARIETE zaprasza na dwa koncerty. 12 kwietnia wystąpi Janek Traczyk, a 28 maja VOO VOO zaprezentuje utwory z nowej płyty „Za niebawem”.

12 kwietnia 2019 r. o godz. 19:00 odbędzie się koncert Janka Traczyka, odtwórcę głównych ról w musicalach „Piloci”, „Notre Dame de Paris”, „Metro”. Uczestnik programów rozrywkowych takich jak „Twoja twarz brzmi znajomo”, „The Voice of Poland”, „Must Be the Music”, przyjeżdża do Krakowa, aby podzielić się z publicznością pięknymi emocjami. Takiego koncertu dawno nie było. Janek Traczyk zagra z całym zespołem na scenie krakowskiego Teatru Variete. Wokalista potrafi wywołać zarówno łzy śmiechu jak i wzruszenia. Podczas koncertu będzie można usłyszeć dotychczasowy repertuar Janka, a także utwory, które ukażą się na nowej płycie.

28 maja 2019 r. o godz. 19:00 usłyszymy VOO VOO  z NOWĄ PŁYTĄ „ZA NIEBAWEM”. Premiera albumu odbyła się 15.02.2019 r. Po spokojnej, klimatycznej płycie „7” Voo Voo wraca z nowym albumem „Za niebawem”. Premierowy materiał stawia na żywioł, rytm i mocniejsze gitarowe akcenty.  Więcej też tym razem odniesień do spraw społecznych i pytań o kondycję człowieka w tych pogmatwanych czasach. Gościnnie na płycie wystąpiły Natalia i Paulina Przybysz, razem ze swoją mamą Anną. Pojawił się także  27-osobowy perkusyjny zespół szkoły Ritmo Bloco. Za muzykę i słowa jak zawsze odpowiada Wojciech Waglewski natomiast miksem i produkcją muzyczną płyty zajął się Piotr EMADE Waglewski. Pierwszym singlem zapowiadającym płytę jest piosenka „Się poruszam 1”. Powstał do niej teledysk z udziałem Nadii Vadori-Gauthier, francuskiej doktor sztuk performatywnych, która od 2015 roku, po zamachu na redakcję Charlie Hebdo, minutą tańca dziennie wyraża swój sprzeciw wobec przemocy.

Udostępnij