Wodecki Twist 2020 – Urodziny Zbigniewa Wodeckiego – 07.06.2020

Po ubiegłorocznej, niezwykle udanej drugiej edycji festiwalu, Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego zaprasza na kolejną jego odsłonę. Koncert Urodzinowy Zbigniewa Wodeckiego odbędzie się 7 czerwca w TAURON Arena Kraków. Podczas gali wystąpią między innymi Kayah, Sebastian Karpiel-Bułecka, Daria Zawiałow, Ania Rusowicz, Mrozu, Renata Przemyk, Grażyna Brodzińska, Andrzej Lampert, Kasia Moś, Wojciech Waglewski, Natalia Kukulska, Dorota Miśkiewicz oraz Ralph Kaminski. Wkrótce ogłoszenie kolejnych artystów. Bilety już w sprzedaży.

W programie koncertu „Dobrze, że jesteś” znajdą się najpiękniejsze duety i wielkie przeboje z ogromnego i różnorodnego repertuaru Zbigniewa Wodeckiego, a także muzyczne niespodzianki. Wszystko w nowej odsłonie i wspaniałych, przygotowanych specjalnie na to wydarzenie aranżacjach. Ideą koncertu jest spotkanie wykonawców nie tylko z muzyką patrona wydarzenia, ale i z nim samym, widowisko będzie oprawione wyjątkowymi materiałami archiwalnymi. Na ten koncert, a zarazem finał festiwalu, czekają fani artysty z całej Polski.

3 WODECKI TWIST to niecodzienny, muzyczny festiwal. Wydarzenie potrwa trzy dni i zgromadzi aż kilkuset wykonawców.

„Jak w zeszłych latach, tak i w tym jubileuszowym roku, ważna jest różnorodność muzyczna i pokoleniowa. Przygotowujemy szereg koncertów na najpiękniejszych krakowskich scenach. Usłyszymy niebanalne głosy należące do najpopularniejszych wykonawców polskiej sceny muzycznej różnych pokoleń” – mówi dyrektor festiwalu Katarzyna Wodecka-Stubbs.

Zbigniew Wodecki Twist! Zapraszamy!

Kiedy: 07.06.2020, godz. 19:00

Gdzie: TAURON Arena Kraków

Bilety: http://eventim.pl/

Udostępnij