Anita Lipnicka

01.12.2023 w Krakowie wystąpi Anita Lipnicka. Po 6 latach od wydania albumu „Miód i dym”, artystka powraca z premierowym materiałem – płytą „Śnienie”!

„Album rodził się nieśpiesznie. Pierwsze piosenki napisałam jeszcze w okresie pandemii, inne przyszły później, niektóre z nich całkiem niedawno. Płyta będzie więc niezwykle różnorodna. Nie zabraknie na niej cukru ani soli. Będzie do czego potańczyć i przy czym popłakać. Znajdziecie na niej bowiem cały wachlarz emocji!” – tak Anita zapowiadała swój nowy krążek.

Artystka zagra koncerty w 16 największych polskich miastach. Tym razem na scenie towarzyszyć jej będzie zespół w składzie poszerzonym o dodatkowych muzyków.

„Nie mogę zdradzić zbyt wiele. Mogę tylko obiecać, że będziecie wniebowzięci!” – tak swoje jesienne występy zapowiadała Anita.

Anita Lipnicka początkowo związana była z grupą Varius Manx, z którą nagrała dwie płyty „Emu” i „Elf”. W 1996 rozpoczęła karierę solową a jej debiutancki album „Wszystko się może zdarzyć” zdobył status trzykrotnie platynowej płyty.

Kiedy: 1.12.2023 | piątek | godz: 19:00

Gdzie: Nowohuckie Centrum Kultury

Bilety: ebilet.pl , biletyna.pl

Zobacz także: Doda

Udostępnij