Ben Caplan

15.11.2023 w ramach swojej europejskiej trasy koncertowej Ben Caplan przyjedzie do Krakowa. Kanadyjski muzyk folkowy określany mianem muzycznego poety wystąpi w Klubie Zaścianek.

Ben Caplan

Ben Caplan jest zarówno rykiem huraganu, jak i okiem burzy. Ma niesamowitą zdolność do przekazywania zarówno dzikiego porzucenia, jak i cichej introspekcji. Jego twórczość czerpie z wielu różnych wpływów, ale zarówno jego muzyka, jak i teksty regularnie czerpią z jego żydowskiego pochodzenia. Często łącząc biblijne obrazy i klezmerskie melodie, Caplan przywłaszcza sobie starożytne dźwięki i motywy ze zdecydowanie współczesnym akcentem.

Album „Recollection”

Ben wydał swój pierwszy album studyjny w 2011 roku, a ostatnie dziesięć lat spędził nagrywając muzykę i występując dla coraz większej publiczności w klubach muzycznych i teatrach na całym świecie. Z okazji dziesięciolecia wydania swojego pierwszego albumu, Ben Caplan nagrał retrospektywną kolekcję reinterpretacji utworów z całego swojego katalogu. Album, zatytułowany “Recollection”, ukazał się w październiku 2021 roku

Kiedy: 15.11.2023 | środa | godz: 18:00

Gdzie: Klub Zaścianek

Bilety: ticketmaster

Zobacz również: Nocny Kochanek

Udostępnij