Michał Szpak

Już 27.11.2023 będzie można poznać nowe sceniczne oblicze Michała Szpaka, który powraca z bardzo długiej i mrocznej podróży w głąb siebie, otwiera ekstremalnie nowy muzyczny rozdział.

Podczas tego wyjątkowego wieczoru Michał przedstawi nam swoje artystyczne alter ego JOWISZJĘ: muzyczną kapłankę, maskę artysty i duchowe medium. JOWISZJA jest ekscesem scenicznym i zasłoną dla ponadprzeciętnej wrażliwości. Trasa wizualnie jest performatywnym kalejdoskopem, Michał opętany przez Jowiszję na scenie daje z siebie dosłownie WSZYSTKO, natomiast przekaz jest jeden: LOVE IS LOVE.

Wraz z ogłoszeniem dat koncertowych zapowiedziano też nowy singiel ,,Gaja”. ,,Utonąć daj / chcę poczuć dno / uciec od fal…” – to intymne wyznanie artysty, w gęstym elektronicznym klimacie zapowiadanego na jesień albumu „Nadwiślański Mrok”. Ten utwór ma przygotować Was na całkowite zanurzenie w najbardziej nieoczywisty koncept album sezonu.

Materiału z nadchodzącej nowej płyty będzie można posłuchać na żywo wraz z niesamowitą oprawą wizualną w Krakowie (27 listopada, Kwadrat), w Gdańsku (29 listopada, Drizzly Grizzly) oraz w Warszawie (30 listopada, Palladium). Organizatorem koncertów jest agencja Fource Entertainment.

Kiedy: 27.11.2023 | poniedziałek | godz. 20:00

Otwarcie bram: godz. 19:00

Gdzie: Klub Kwadrat

Bilety: System Going

Zobacz również: Piotr Cugowski

Materiały promocyjne.

Udostępnij