Zenek Kupatasa

Już w sobotę, 4.11.2023, Zenek Kupatasa wraca z zespołem do Krakowa. Przygotujcie się na koncertowy przekrój twórczości Zenka – z naciskiem na nowy album „Rezyliencja II – Jakie to jest piękne”. Wystąpią również Bazooms i ParaNoise.

Zenek Kupatasa

Zenek Kupatasa to jeden z najbardziej zapracowanych ludzi na polskiej scenie niezależnej. Od 1997 roku czynnie tworzy, pisze piosenki i wydaje płyty własnym sumptem. Mając 15 lat założył zespół Kabanos, któremu przewodził przez 21 lat. Obecnie tworzy pod własnym szyldem. Ma na koncie 10 albumów – od metalowego walca w wymyślonym języku („33”) po płytę dla dzieci na jednym motywie perkusyjnym („Na Jedno Kopyto”). Ostatnie albumy są kwintesencją jego stylu – punkmetalowe, motywujące hymny ze swoistą dla niego filozofią, nieprzynależną twardo do żadnej konwencji, a stawiającą na szczerość, humor i wolność przekazu. Obecnie promuje drugą część concept albumu „Rezyliencja II – Jakie to jest piękne” poświęconego budowaniu odporności na otaczającą nas rzeczywistość i odzyskiwaniu utraconych sił. Na koncertach nigdy nie wiadomo, co się wydarzy. Jego koncerty zawsze są otwarte na publikę, gdzie zaciera się granica między zespołem, a publicznością. Wspomagają go w tym na scenie gitarzysta Jurek Halapenio, basista Włodek Bombel i perkusista Boguś Bambaryła.

ZENEK KUPATASA skład:
Zenek Kupatasa – wokal, gitara
Jurek Dostałsię-Halapenio-Butelka-Łapa-Bańki Mydlane – gitara
Włodek Bombel-Świszczypała – bas
Boguś Bambaryła – perkusja

bazOOms

bazOOms to zespół złożony z czterech młodych i ekspresyjnych dziewczyn z południowej Polski. Muzyki jaką tworzą ciężko utożsamić z konkretnymi gatunkami, ale dla fanów mocniejszej alt-rockowej czy grungowej muzyki, lubiących mocną kobiecą i feministyczną energię, ich koncert będzie idealnym wyborem na spędzenie czasu.

ParaNoise

ParaNoise to zespół z Podhala założony w 2019 roku przez muzyków występujących wcześniej w różnych innych formacjach. Muzycznie ParaNoise porusza się w klimatach pop punka, indie rocka, neo-grunge’u i emo. Zespół ma na koncie debiutabncką CD pt. „Rotten Pop”.

Kiedy: 04.11.2023 |niedziela| godz. 19:00

Otwarcie bram: godz. 18:00

Gdzie: Klub Gwarek

Bilety: TicketClub

Udostępnij